Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Czy pojawi się wersja YouTube bez reklam?

Z najnowszych informacji wynika, że w najbliższym czasie ma wejść w życie opcja na YouTube pozwalająca na oglądanie filmów pozbawionych reklam. YouTube jednak chce coś w zamian – można się domyślić, że chodzi o pieniądze.

YouTube zachęca swoich fanów nową wersją bez reklam – będzie trzeba jednak ponieść koszt korzystania z takiej możliwości w wysokości ok 10 dolarów miesięcznie w Stanach Zjednoczonych. Każdy będzie miał zatem możliwość wyboru – YouTube darmowego, jednak z reklamami, lub wersji bez reklam, za którą będzie trzeba zapłacić. To już nie pierwszy raz, kiedy YouTube chce pobierać koszty za swoje usługi; wcześniej np. pisaliśmy o płatnej platformie YouTube Music Key. Informacje o najnowszej usłudze pojawiły się w specjalnym komunikacie wysłanym do niektórych partnerów YouTube, również tych polskich. Potwierdzono w nim, że na YouTube będą zmiany, z których skorzystają również twórcy – otrzymają oni pieniądze z subskrypcji. Poniżej prezentujemy treść komunikatu:

tresc komunikatu

Susan Wojcicki, szefowa serwisu podkreśla, że ważna jest możliwość wyboru, dlatego YouTube taki wybór chce zaoferować; dodatkowa tłumaczy, że serwis podąża śladami innych mediów, które czerpią zyski z reklam oraz opłat od odbiorców.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak