Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Czy wyobrażasz sobie social media bez reklam?

Reklamy w social media

Facebook codziennie zdobywa nowych fanów, mimo, ze wolniej niż na początku to jednak liczba nowych użytkowników wciąż rośnie. Czasem mówi się nie jesteś na Facebooku „nie istniejesz”. Nie ma się więc co dziwić, że firmy chcą się reklamować tam gdzie codziennie logują się miliony a może miliardy użytkowników.

Firmy widzą w reklamach na Facebooku szansę. A jak odbierają ją użytkownicy? Myślę, że nie skłamię pisząc, że każdy miał kiedyś ochotę wyłączyć te wszystkie wyskakujące i zasypujące nas ze wszystkich stron okienka z reklamami. Jednak wszyscy zdają sobie sprawię, że portal społecznościowy poza funkcją łączenia społeczności ma zarabiać pieniądze dla jego twórców.

Czy portal społecznościowy może, więc istnieć bez reklam?

Odpowiedź udzielają twórcy nowego portalu Ello, którzy twierdzą, że ich portal obejdzie się bez reklam. Nowa społecznościowa gwarantuje w swojej polityce użytkownikom brak reklam.

Ello przygotowało politykę swojego portalu społecznościowego, która ma gwarantować użytkownikom brak reklam. Korzystanie z portalu Ello ma być bezpłatne, jednak jego twórcy chcą przygotować dodatkowe funkcjonalności, które będą już dodatkowo płatne.

Co to takiego Ello?

Ello to nowy portal, dostępny w języku angielskim, który początkowo miał służyć jako prywatna sieć społecznościowa. Jednak jego twórcy postanowili rozszerzyć grono odbiorców. Ello jak określają jego twórcy jest prostym, pięknym i darmowy portalem społecznościowym stworzonym przez grupę artystów.

 Czy Ello rzeczywiście będzie stosował politykę „ad free”? Zobaczmy.

A tak prezentuje się nowy portal:

ello2

formularz Ello

ello3

Podoba Ci się? :)
 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak