Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

”Doodlowe” podsumowanie Mistrzostw

Ponad 60 różnych Google Doodle z okazji Mundialu

Mistrzostawa świata w piłce nożnej już za nami – jedni powiedzą, że na reszcie, bo ile można, drudzy z rozrzewnieniem będą wspominać najpiękniejsze chwile i żałować, że to już koniec. My postanowiliśmy podsumować Mundial w nietypowy sposób. To podsumowanie będzie mówiło o Google Doodle, które wbrew pozorom również wzbudzały niemałe emocje. Zapewne pamiętasz, jak pisaliśmy o błędzie, jaki wystąpił w logo, które pojawiło się dniu meczu Meksyku z Kamerunem. Jak obiecano już więcej błędów się nie pojawiło, przynajmniej o takich nie słyszeliśmy. Oprócz tego logo, pojawiły się jeszcze 62 inne wizualizacje, nawiązujące do rozgrywek odbywających się w Brazylii.

Co nas zachwyciło – najciekawsze mistrzowskie Doodle

Jak to już zostało wspomniane w wyszukiwarce Google w czasie Mistrzostw pojawiło się przeszło 60 wizualizacji. Niektóre były jedynie grafikami, inne animacjami, jednak tylko kilka z nich zasługuje na wyróżnienie. Jednym z ciekawszych było logo, które jednocześnie łączyło w sobie sportowe emocje i miało na celu uczczenie Dnia Ojca – dwie litery „o” ze słowa Google, symbolizowały ojca i syna, którzy idą wspólnie grać w piłkę. Większość Doodle nawiązywało do poszczególnych meczów i wówczas litery były stylizowane na symbole kojarzące się z danym krajem i miały barwy narodowe konkretnych drużyn. Pojawiały się również loga nawiązujące do wszystkiego, co dzieje się poza boiskiem, jak na przykład Doodle z salą konferencyjną, na której toczy się zawzięta dyskusja o meczu. Było nawet logo przedstawiające dwóch kosmitów oglądających mecz…. Nie zabrakło również Doodle mającego uświetnić zwycięstwo Niemiec. Tutaj mogliśmy zobaczyć wszystkie litery z nazwy wyszukiwarki w barwach narodowych zwycięzców, które wesoło pląsają.

W jednym artykule nie sposób opisać wszystkich tych wyjątkowych grafik, dlatego jeśli chcesz zapoznać się z nimi dokładniej to odsyłamy Cię do archiwum Google Doodle.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak