Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Dzięki Google Street View możesz obejrzeć brazylijskie stadiony

Sportowe emocje

Już za parę dni, cały świat ogarnie sportowe szaleństwo. I nie ma się czemu dziwić. Piłka nożna to chyba jeden z najpopularniejszych sportów wszechczasów. Najwięcej emocji sama gra wzbudza u mężczyzn, czego ich partnerki w większości nie rozumieją… Już 12 czerwca rozpocznie się największe święto kibiców tej dyscypliny sportowej – Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Brazylia 2014. Z uwagi na tak dużą odległość większość z nas będzie skazana na oglądanie meczów podczas transmisji telewizyjnych. Jednakże Google Street View przygotowało małą niespodziankę dla wszystkich kibiców.

Dla tych co nie mogą być w Brazylii – wirtualne wycieczki po stadionach

Od 5 czerwca 2014 w usłudze Google Street View można odbyć wirtualną wycieczkę po jednym z 12 udostępnionych stadionów. Są to stadiony, na których będą odbywały się poszczególne mecze w czasie Mistrzostw Świata. Dzięki zaawansowanej technologii możemy wykonać pełny obrót (panorama 360 stopni), podziwiając stadion z samej góry lub ustawić się w każdym innym miejscu, które się nam spodoba – może to być dolny rząd miejsc siedzących lub sama płyta boiska.

Nie tylko boiska

Okazja jaką jest Mundial odbywający się w Ameryce Południowej, spowodowała, że w Google Street View, oprócz zdjęć ze stadionów można podziwiać również najpiękniejsze zakątki tego kontynentu. I tak zobaczyć będziemy mogli ulice największych miast Brazylii, ale i Kolumbii, Chile oraz Peru. Stanowi to idealną okazję do odbycia wirtualnej wycieczki, po tak odległych i fascynujących krajach.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak