Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Ekomersy 2014 – znamy zwycięzców konkursu!

Czy słyszeliście wcześniej o wyróżnianiach jakimi są Ekomersy? Jeśli nie, to najwyższy czas pogłębić swoją wiedzę. W tym roku po raz kolejny w Warszawie przyznawane były te wyjątkowe statuetki. Kto miał szansę je zdobyć? Były to wszelkie firmy przyczyniające się do rozwoju e-handlu w Polsce, wyróżniające się w swojej branży i wprowadzające innowacyjne rozwiązania.

Ekomersy zostały przyznane podczas kolejnej, już 7 edycji Targów eHandlu w Warszawie. Branża e-commerce ciągle się rozwija i wzbudza coraz to większe zainteresowanie, zatem wspomniany konkurs gwarantował sporą dawkę emocji. Składał się on z trzech etapów – w pierwszym swoje głosy oddają Internauci, następnie głos należy do Absolwentów Programu Profesjonalista, natomiast w ostatnim etapie decyzje podejmują najważniejsi Eksperci związani z branżą.

zdjęcie_napisGala wraz z wręczeniem statuetek odbyła się 22 października. Podobnie jak w poprzednich dwóch edycjach konkursu ze statuetką nie rozstaje się operator płatności internetowych PayU, który został wybrany najlepszym rozwiązaniem płatniczym. PayU należy do Grupy Allegro i z roku na rok wzrasta liczba użytkowników korzystających z systemu. Swój sukces kolejny raz świętuje Shoper uznany za najlepszą platformę sklepową – marka rzeczywiście od dawna już liczy się w branży e-commerce. Warto też wspomnieć o zdecydowanie wyróżniającym się systemie – Paczkomaty InPost zdobyły aż 3 statuetki! To numer 1 w kategorii usługi wspierającej ekspansję międzynarodową e-sklepów oraz usługi wspierająca logistykę e-sklepu. Prezes firmy InPost – Rafał Brzoska również otrzymał statuetkę w kategorii szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce. W tym roku nagrody otrzymały też firmy: BRAND24, I-sklep oraz wFirma.pl. Jesteśmy jednak przekonani, że wszyscy czekali z niecierpliwością na zwycięzcę kategorii Innowacja roku. Wzbudza ona ogromne emocje i każdy jest ciekawy, kto przoduje w innowacyjnych rozwiązaniach. W tym roku nagroda należy do GO.PL – firmy, która specjalizuje się w przedstawianiu efektywnych rozwiązań zachęcających klientów do zakupu danego produktu. Okazuje się, że pojęcia takie jak: remarketing dynamiczny, czy real time-bidding są wskaźnikami sukcesu. Celem jest dotarcie do konkretnych odbiorców w odpowiednim momencie i zachęcenie ich do zainteresowania produktem.

Oto lista zwycięzców danych kategorii:

  • Innowacja roku: GO.PL
  • Produkt/ usługa wspierająca ekspansję międzynarodową e-sklepów: Paczkomaty InPost
  • Najlepszy produkt/ usługa wspierająca relacje z klientami: BRAND24
  • Najlepszy produkt/ usługa wspierająca sprzedaż w Internecie: wFirma.pl
  • Najlepsze rozwiązane płatnicze: PayU
  • Najlepszy produkt/ usługa wspierająca logistykę e-sklepu: Paczkomaty InPost
  • Najlepsza platforma sklepowa: Shoper
  • Najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe i integracyjne: I-sklep
  • Szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce: Rafał Brzoska, Prezes Grupy Integrer.pl

My już czekamy na kolejną edycję konkursu!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak