Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Facebook wprowadza nowe narzędzie dla reklamodawców

Facebook może świętować swój sukces – w ostatnim czasie ogłoszono, że liczba aktywnych reklamodawców na portalu przekroczyła już 2 mln! To bez wątpienia atrakcyjny wynik i zapewne czas, by zrobić ukłon w stronę e-marketerów. Co Facebook oferuje im tym razem? Uruchamia mobilną wersję aplikacji Ads Manager.

Korzystanie z urządzeń mobilnych staje się coraz bardziej popularne – dostarczenie reklamodawcom odpowiedniego narzędzia mobilnego zdaje się być podstawą. Nowa odsłona Ads Managera pozwala na zarządzanie kampaniami reklamowymi. Jej funkcje dająwiele możliwości, między manager_adsinnymi:

  • tworzenie kampanii dla małych i średnich firm
  • edytowanie istniejących reklam
  • monitorowanie efektów kampanii
  • zarządzanie budżetem
  • odbieranie powiadomień

Okazuje się, że nie bez powodu podjęto się stworzenia tak skonstruowanej aplikacji – to odpowiedź na oczekiwania reklamodawców, którzy już wcześniej zgłaszali prośby o utworzenie większej liczby narzędzi mobilnych. Domagali się oni użytecznego narzędzia, które umożliwi skuteczne, a zarazem łatwe zarządzanie reklamami. Twórcy aplikacji zapewniają, że posiada ona wspomniane cechy – podkreślają też, że mobilna wersja Ads Managera zawiera wszelkie funkcje dostępne na komputerach stacjonarnych, jednak teraz ma być prostsza w obsłudze.

Prostota i użyteczność? Do tego w wersji mobilnej? To ma właśnie wyróżniać nowe narzędzie. Aplikację można pobrać za darmo – aktualnie jest dostępna w systemie iOS, Facebook pracuje jednak nad wersją odpowiednią na Androida. Można z niej korzystać w Stanach Zjednoczonych, ale planowo ma pojawić się również w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak