Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Google Play z szerszą ofertą

Coś dla miłośników dobrego kina

Do niedawana Google Play kojarzyło nam się jedynie z różnego rodzaju aplikacjami na urządzenia mobilne z systemem Android. Każdy użytkownik mógł ściągnąć tutaj sobie zajmującą grę lub przydatne do pracy i codziennych czynności aplikacje takie jak chociażby budzik czy tłumacz.

Już jakiś czas temu w tym internetowym sklepie pojawiła się możliwość kupienia elektronicznych wydań książek, na początku była to klasyka literatury anglojęzycznej. Jednak stopniowo oferta była poszerzana i pojawiały się nowości wydawnicze również w języku polskim. Obecnie w z oferty przygotowanej w Google Play będą cieszyli się również miłośnicy dobrego kina. Od niedawna dostępne są tutaj bowiem filmy. Wśród nich klasyka kinematografii takie jak Ojciec Chrzestny, a także najnowsze produkcje – Grawitacja.

Do wypożyczenia i do kupienia, czyli jak oglądać filmy z Google Play?

Filmy za pośrednictwem strony można wypożyczyć lub zakupić. Dzięki temu obrazy można obejrzeć zarówno na telefonie czy tablecie, ale i komputerze. Po ściągnięciu filmu do jego oglądania nie jest potrzebne połączenie z Internetem. Co ciekawe również użytkownicy urządzeń takich jak iPhone czy iPad mogą oglądać te filmy. Jedyne, co muszą zrobić to za pośrednictwem Apple App Store zainstalować Google Play Movies.

Filmy są dostępne w jakości HD i SD w przystępnych cenach (chociaż to może być nieco dyskusyjna kwestia). Kiedy wypożyczamy film musimy pamiętać o tym, że trzeba rozpocząć jego oglądanie w przeciągu 30 dni od momentu jego wypożyczenia, a gdy już rozpoczniemy oglądanie, na jego ukończenie mamy 2 dni.

Jaki film zagości dziś na Waszych urządzeniach mobilnych?

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak