Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Google stawia na polskie start-upy!

Google stworzy Google Campus w Warszawie

Google Campus jest inicjatywą Google, która ma za zadanie wspierać młodych, innowacyjnych ludzi. Google Campus to miejsce, gdzie przedsiębiorcy mogą spotykać się z innymi przedsiębiorcami, wymieniać doświadczeniami i rozwijać własną firmę. W inicjatywie biorą również udział mentorzy i doświadczeni pracownicy Google, służący radą i wsparciem w rozwijanych projektach.

Na całym świecie, istnieją tylko dwa tego typu miejsca: pierwszy Google Campus znajduje się w Londynie, a drugi w Tel Avivie. Tym bardziej można mówić o wyróżnieniu. Najwidoczniej firma Google widzi duży potencjał wśród młodych Polaków, decydując się na tego typu inwestycję.

Projekt zapowiedział Eric Schmidt, jedna z ikon Google: „Jesteśmy dumni z tego, że społeczność startupowa tak dynamicznie rozwija się w Polsce, a także tutaj, w Warszawie. Mamy nadzieję, że warszawski Campus pomoże w rozwoju technologicznych przedsiębiorstw, wzmocni ekosystem startupów i zachęci do rozwoju innowacyjności w Polsce.”

Google na ten moment nie zdradza wielu szczegółów dotyczących przedsięwzięcia, ale pewne jest, że Google Campus ma wystartować w 2015 roku.

Poniżej kilka zdjęć z istniejących już Google Campus

Londyn

Google Campus Londyn 1

Google Campus Londyn2

Tel Aviv

Google Campus Tel Aviv1

Google Campus Tel Aviv2
 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak