Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Jak dobrze wykorzystać marketing treści?

Wiele osób i firm chce produkować video mając na celu przykładowo wypromowanie marki czy produktu. Niewiele osób jednak wie jak poprawnie to wykonać.

Błędnie wykonany, nieprzemyślany video content marketing może nie przynieść żadnych skutków, a poniesione koszty mogą być ogromne.

Już za tydzień 28.08.2014 w czwartek odbędzie się spotkanie na którym możesz dowiedzieć się jak prawidłowo wykorzystać video content marketing. Wydarzenie przeprowadzą specjaliści z Digital Knowledge Production, Nowoczesnej Firmy F25, Uxeria i Obserwatorium Zarządzania.

Z wystąpień będzie można dowiedzieć się jak wyprodukować video i jak je wykorzystać do promocji. Oprócz tego usłyszymy kilka słów o tym jak uzyskać konwersję z materiałów video.

Spotkanie odbędzie się w Warszawie a udział jest bezpłatny. Rejestrować można się na stronie http://digitalknowledge.pl/video-content-marketing-ii/

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak