Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym podczas Black Friday? (e-book)

QuarticOn_Black-Friday-2018_PL

Z okazji zbliżającego się Black Friday chcielibyśmy podzielić się e-bookiem, który odpowiada na pytanie „Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym podczas Black Friday?”. Materiał został przygotowany przez naszego partnera i mamy nadzieję, że pomoże Ci przygotować się na 23-ciego listopada!

Rynek zakupów internetowych przeżywa prawdziwy boom w okresie Black Friday. Trend ten widoczny jest już od kilku lat. Piki sprzedażowe notują nie tylko wielkie sieci handlowe, ale także i mniejsze sklepy internetowe. Czy chcesz, aby i Twój e-commerce dołączył do grona firm, które w okresie Black Friday mają pełne ręce roboty? Jesteśmy pewni, że tak.

„Codzienna praca nad automatyzacją procesów sprzedażowych, tworzenie personalizowanych kampanii promocyjnych czy wdrażanie rozwiązań cross-sellingu i up-sellingu to tylko niektóre z zadań realizowanych przez nasz zespół. Wprowadzane przez nas rozwiązania pozwalają nie tylko na zwiększanie sprzedaży w e-sklepach, ale także pokazują, jak chłonny jest rynek sprzedaży internetowej i jak duże daje możliwości – także i w okresie wielkich wyprzedaży ” – tłumaczy Agnieszka Dziedzic, Sales Director z QuarticOn.

E-book, który oddajemy w Twoje ręce, jest zbiorem praktycznych porad gotowych do wdrożenia. Pokazuje krok po kroku, jak można zaplanować skuteczną akcję promocyjną na ten jeden szczególny dzień w roku. Mamy nadzieję, że będzie on dla Ciebie cennym źródłem informacji i inspiracji!

Zapraszamy do lektury: http://forms.quarticon.com/ebook_black-friday-2018_pl

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak