Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Konferencja BrightonSEO, czyli największe wydarzenie SEO w UK

12 września odbędzie się największa konferencja SEO w Wielkiej Brytanii czyli Brighton SEO. Organizatorzy spodziewają się, że w wydarzeniu weźmie udział 2000 najlepszych specjalistów zajmujących się marketingiem internetowym.

Zaplanowana konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 18:00 kiedy to rozpocznie się impreza dla uczestników.

Podczas największej imprezy SEO w Wielkiej Brytanii wystąpi wielu specjalistów z Europy. Wśród zaproszonych na konferencję gości znalazł się także Łukasz Żelazny. Treningi poprowadzą Dare Fitzgerald, Laura Crimmons, Jackie Hole, Aleyda Solis, oraz Asher Baker. Profile specjalistów goszczących na konferencji można znaleźć tutaj: http://www.brightonseo.com/our-speakers/

Przebieg konferencji BrightonSEO

Konferencja podzielona zostanie na godzinne bloki tematyczne, podczas których wystąpi od 3 do 4 specjalistów poruszających różne tematy. Uczestnicy będą mieli możliwość wyboru ponieważ o każdej godzinie w 3 różnych salach poruszane będą inne zagadnienia. Każdy kto wybiera się na konferencję BrightonSEO będzie mógł wybierać spośród ponad 30 wystąpień, wśród których:

Ian Miller – Przewidywanie przyszłości Google i dlaczego nie są już dłużej firmą od wyszukiwarki

Stephen Croome – Koncepcje marketingowe

Aleyda Solis – Jak wykorzystać content, budować linki i zwiększać widoczność w wyszukiwarce

Kirsty Hulse – zdobywanie linków poprzez segmentację odbiorców

Marcus Tober – ewolucja wyszukiwarki

David James Robinson Whatley – SEO lokalne a organiczne – podobieństwa i różnice

Alexandra Tachalova – Analiza reklamy : Poza numerami.

John Hutson – Zostań publikującym: Tworzenie wysokiej jakości treści

Jon Earnshaw – Kanibalizm: największy koszmar SEO. Jak go zidentyfikować?

Adrien Menard – Jak dobrze znasz witrynę Google?

Lukasz Żelezny – Efektywne wejścia – dlaczego są bardziej skuteczne niż same wejścia?

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak