Na Instagramie pojawią się statystyki wideo?

instagram nowe statystyki

Na Instagramie przyszedł czas na nowość związaną z wideo – już niebawem, bo w ciągu najbliższym kilku tygodni użytkownicy zobaczą liczbę wyświetleń danych filmików.

Popularność wideo widać na każdym kroku, a potencjał tej formy contentu często wykorzystywany jest przez reklamodawców. Użytkownicy też przychylnie zwracają się w stronę wideo, a informacja o odtworzeniach była wyczekiwana przez nich od dłuższego czasu. Stąd propozycja Instagramu, która już niedługo wejdzie w życie – pojawią się informacje dotyczące liczby wyświetleń danego filmiku. Wyświetlenie będzie liczone po trzech sekundach odtworzenia wideo, a statystyki mają pojawiać się obok spotu, u góry okna rozwijanego. Informacje o atrakcyjności filmu mogą być czerpane z komentarzy, czy liczby „serduszek”, a teraz przyszedł czas na najbardziej oczekiwaną nowość, o którą zabiegali użytkownicy. Informacja oficjalnie już pojawiła się na blogu Instagramu.

Wcześniejsze zmiany na serwisie też związane były z tematyką wideo – chodziło o odpowiedź na potrzeby reklamodawców i wydłużenie do minuty reklamy wideo. Przed zmianą limit wynosił 30 sekund, w których twórcy reklam nie zawsze mogli zawrzeć cały zaplanowany przekaz. To oczywiście krok w celu zyskania ich przychylności.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak