Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Nowa usługa Google dla firm

Wierny klient to największy skarb firmy

W powyższym stwierdzeniu jest wiele prawdy. Wierny klient, który cały czas powraca do firmy, korzysta wyłącznie z jej usług lub kupuje jej wyroby to najlepsze co może się przytrafić jej właścicielom. Nie chodzi tutaj tylko o finansowy aspekt w dosłownym tych słów znaczeniu. Trzeba pamiętać, że stały klient, który jest zadowolony z usług i obsługi będzie zachwalał je swoim znajomym, a przez to istnieje duża szansa, że pozyskamy nowych klientów.

Poszukiwania na wagę złota

Dzisiaj najwięcej firm rozwija się poprzez Internet. Dlatego też to środowisko coraz częściej służy do szukania nowych odbiorców dla towarów i usług. Jednak przebicie się wśród dużej ilości ofert może być trudne. A znalezienie wiernych klientów, którzy jednocześnie w swoim środowisku staną się niejako ambasadorami danej marki może okazać się jeszcze trudniejsze. Wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą podbić świat biznesu z pomocą ma przyjść nowa usługa Google Moja Firma. Jest to narzędzie mające na celu pomoc w znajdowaniu klientów oraz nawiązanie z nimi bliższych kontaktów. Jest ono bezpłatne i co ważne dla wielu osób proste, wręcz intuicyjne w obsłudze.

Czym jest Google Moja Firma?

Jak to już zostało wspomniane Google Moja Firma to nowa usługa, dzięki której można zbudować swój korzystny wizerunek w Internecie. Dzięki niej można między innymi: aktualizować informacje o firmie, które wyświetlane są w wynikach wyszukiwania, Google+ i Google Mapach. Taki zabieg pozwala na łatwe wyszukanie danych kontaktowych. W ramach usługi można dodać również zdjęcia firmy czy zaproponować potencjalnym klientom wirtualny spacer po siedzibie przedsiębiorstwa. Usługa powiązana jest ściśle z Google+, dzięki czemu można swoim klientom udostępniać bezpośrednio ciekawe informacje dotyczące firmy czy oferowanych przez nią produktów bądź usług. Ma to jeszcze jedną zaletę – można od razu poznać opinię klientów i odpowiadać na ich pytania czy wpisy.

Osoby, których praca wymaga częstego przemieszczania się ucieszą się z wiadomości, że usługa Moja Firma jest dostępna już na urządzeniach mobilnych – jak na razie tylko tych z systemem Android. Jednak już niedługo będzie również można z niej korzystać na urządzeniach z iOS.

Każdy, kto jest zainteresowany wszystkimi funkcjami, jakie oferuje Google Moja Firma możne sprawdzić je otwierając zakładkę dedykowaną tej usłudze.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak