Nowości na firmowych fanpage’ach: wiadomości i wydarzenia

Facebook chcąc utrzymać swoją pozycję jednego z największych portali społecznościowych na świecie stale wprowadza nowe opcje, uaktualnia starsze, tak by strona była jak najbardziej funkcjonalna. Z racji tego, że od jakiegoś czasu możemy zauważyć pośród kont zwykłych użytkowników coraz więcej stron firmowych, Facebook postanowił również dla nich wprowadzić pewne zmiany.

Wiadomości

Dają one możliwość sprawnego komunikowania się organizacjom i przedsiębiorstwom z 1,5 miliarda ludzi na Facebooku. Teraz będzie to jeszcze prostsze, a wszystko za sprawą uaktualnionej wtyczki. Po zintegrowaniu ją ze stroną internetową danej firmy, klienci będą mogli wysłać wiadomość do firmy na Facebooka bezpośrednio z witryny przedsiębiorstwa. Następnie rozmowa ta zostanie zapisana w programie Messenger i gdy tylko klienci będą chcieli zadać dodatkowe pytania, będą mogli zrobić to z poziomu tej aplikacji. Funkcja ta będzie szczególnie przydatna w przypadku firm, które potrzebują kontaktować się ze swoimi klientami w czasie rzeczywistym. #wiemyjak

Wydarzenia

W zeszłym roku zostało utworzonych 55 milionów publicznych wydarzeń na Facebooku. Liczba ta mówi sama za siebie – jest to przydatne narzędzie, w które warto inwestować. Aby ułatwić firmom zarządzanie wydarzeniami, a ich potencjalnym klientom być na bieżąco z mogącymi zainteresować ich eventami, Facebook zaktualizował tą opcje. Pozwala ona teraz umieścić informację o wydarzeniu organizowanym przez firmę na jej stronie internetowej. Będzie to oczywiście zintegrowane z wydarzeniem na portalu społecznościowym. Oznacza to, że wszelkie zmiany wprowadzone do wydarzenia na Facebooku zostaną automatycznie pokazane także na stronie internetowej firmy. Ponad to klienci będą mogli dokonać subskrypcji, dzięki czemu będą informowani, kiedy dana firma stworzy nowe wydarzenie w ich okolicy. Dostępny będzie także kalendarz, z którego użytkownicy będą mogli dowiedzieć się kto z ich znajomych wybiera się na to samo wydarzenie, a jeżeli jakieś wydarzenie organizowane jest w wielu miastach, najbliższe wydarzenie dla danej osoby zostanie podświetlone na podstawie jej lokalizacji.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak