Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Nowy kanał na YouTube dla marketerów i vlogerów

Dzięki BrandTubeTV dowiesz się jak efektywnie wykorzystać YouTube w działaniach marketingowych

Nowy kanał BrandTube został stworzony z myślą o tym, aby pokazać vlogerom i marketerom to, jak w efektowny sposób wykorzystać YouTube do promocji marek. Oglądając regularnie filmy umieszczane na kanale można dowiedzieć się między innymi jak przygotować kampanię promocyjną i jak ją wdrożyć w życie, a także jak prowadzić kanały klientów. Vlogerzy, z kolei dowiedzą się również jak współpracować z marką i jak lokować jej produkty.

BrandTubeTV

Poszczególne filmy będą miały około dwóch minut długości i będą umieszczane w trzech działach: Piguła wiedzy, Obserwatorium oraz Hit & Shit. W filmikach będą poruszane, więc kwestie dotyczące trendów oraz potrzeb konsumentów, ale będą też przedstawiane sylwetki osób z tak zwanej vlogsfery. Nowe filmy na kanale będą pojawiały się raz na dwa tygodnie.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak