Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

O content marketingu słów kilka

Już niedługo, bo na przełomie sierpnia i września planowana jest publikacja e-booka dotyczącego historii światowego content marketingu. Jest to publikacja przygotowana prze dr Pawła Strykowskiego i Macieja Mazura, którzy pracują w Agencji WhitePress.

Projekt jest o tyle istotny, że będzie to pierwsza tego typu publikacji na polskim rynku,. W e-booku maja zostać zawarte pojęcia i wydarzenia istotne dla rozwoju content marketingu od 1900 roku. Jest to data dość odległa, jeśli patrzeć z perspektywy rozwoju tej dziedziny marketingu w naszym kraju, jednak trzeba się cofnąć do niej by zrozumieć wszystkie zagadnienia z nią związane.

W publikacji będą też zaznaczone zależności między marketingiem a mediami czy znaczącymi wydarzeniami historycznymi. Co istotne e-book ten ma być ogólnodostępny i darmowy, dzięki czemu każdy bez problemu będzie mógł zapoznać się z jego treścią, a dzięki temu rozwinąć swoją wiedzę na temat content marketingu.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak