Platforma Periscope zintegrowana z Twitterem

Twitter i Periscope

Relacje wideo na żywo dodawane na platformie Periscope będą teraz automatycznie odtwarzane na Twitterze – taką informację firma przekazała we wtorek. Aktualizacja dotyczy zarówno aplikacji jak i wersji desktopowej.

Wiadomość ta oznacza, że od teraz nie będziemy musieli otwierać osobnej strony czy aplikacji, aby śledzić materiałów dodawanych na Periscope. Integracja Twittera z Periscope na razie dotyczy systemu iOS, na aktualizacje w systemie Android i wersji desktopowej musimy jeszcze poczekać.

Po dokonaniu integracji użytkownicy Twittera przeglądając swoje konto będą mogli zobaczyć wideo relacje na żywo innych użytkowników bez konieczności zakładania konta na platformie Periscope. Oprócz tego będzie również możliwość odtworzenia starszych filmów nagranych przez danego użytkownika.

Twitter zapowiedział także, że w planach mają powiązanie platformy Periscope z platformą Moments.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak