Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Polskie Systemy Wymiany Linków (SWL) ponownie na celowniku

Ponowna akcja Google wymierzona w spamerów

Google co jakiś czas „odnawia” akcję mającą na celu banowanie witryn, które wykorzystują SWLe do podniesienia pozycji w wynikach wyszukiwania. Ostatnia akcja skierowana w polskie Systemy Wymiany Linków miała miejsce przed czterema miesiącami – na przełomie lutego i marca.

Na początku lipca rozpoczęto ponowne działania mające na celu walkę ze spamowaniem. Kary nakładane są przede wszystkim za: nienaturalne linki, linki wychodzące oraz wspomniany już spam. Karane są strony, które służą jako zaplecza, katalogi SEO o niskiej jakości, a także zaplecza, które emitują linki SWL. Działania te określone są jako czysty spam. Oczywiście strona taka zostaje zbanowana przez wyszukiwarkę i nie pojawia się w wynikach wyszukiwania. Aby ponownie pojawiła się ona na liście wyników w wyszukiwarce, należy wprowadzić odpowiednie zmiany. Wskazówki jak to zrobić można znaleźć w pomocy Google, w zakładce narzędzia dla webmasterów. Po naniesieniu zmian, należy wypełnić formularz i czekać na rozpatrzenie prośby o ponowne rozpatrzenie zgłoszenia witryny.

 Kara od Google
 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak