Poznaj trendy marketingowe na czwartej Auli Polskiej w Krakowie

Interesujesz się marketingiem? Weź udział w czwartej edycji Auli Polskiej w Krakowie, która odbędzie się już 27 lutego i otwórz się na marketingową wiedzę – tym razem prelegenci przedstawiają najważniejsze trendy marketingowe w 2018 roku. Dowiedz się więcej.

aula polska kraków - trendy marketingowe

Aula Polska zyskuje popularność

Aula Polska odbywa się cyklicznie w największych miastach w kraju i jest darmowa. Z roku na rok wzrasta jej popularność – celem wydarzenia jest szerzenie wiedzy dotyczącej kultury przedsiębiorczości technologicznej i marketingu poprzez spotkania z ekspertami z wybranych dziedzin, dzięki czemu przyciąga ono coraz więcej uczestników. Tematyka wcześniejszego spotkania dotyczyła skutecznych działań marketingowych w internecie, a tym razem przyjrzymy się najnowszym trendom marketingowym. W roli prelegentów wystąpią:

  • Paweł Sala, CEO Freshmaila, który opowie o trendach w email marketingu,
  • Justyna Bakalarska z Marketer+ przyjrzy się potencjałowi content marketingu,
  • Karolina Twardosz z Semahead opowie o trendach w SEO,
  • Anna Żurek z Socjomanii przedstawi trendy na Facebooku,
  • Dagmara Pakulska, autorka Niby-Prasówki uzupełni temat social mediów i powie o Twitterze.

Zapisz się na czwarte spotkanie w ramach Auli Polskiej

Tak jak wspomnieliśmy, cykl spotkań ma charakter bezpłatny, jednak aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zapisać – ilość miejsc jest ograniczona. Można to zrobić wypełniając formularz zgłoszeniowy. Najbliższe spotkanie odbędzie się dokładnie 27 lutego o godzinie 19:00, w Auli Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia.

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Marcin pisze:

    Byłem rok temu! Serdecznie zapraszam!

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak