Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Search Marketing Week – 3 dni szkoleń z marketingu w Gdańsku

W dniach 13-15 października w Gdańsku odbędą się szkolenia z e-marketingu prowadzone przez MaxRoy.com (http://searchmarketingweek.com/). Szkolenia potrwają 3 dni, a każdego dnia zainteresowani mają możliwość wyboru spośród dwóch dostępnych szkoleń.

search marketing week

Program szkoleń

Wachlarz wyboru szkoleń jest dosyć szeroki i tak w poniedziałek 13 października można wybrać się na szkolenia:

Google AdWords – podczas, którego praktycy pokażą jak skutecznie i ekonomicznie korzystać z narzędzi reklamowych Google. Szkolenie skierowane jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych.

Copywriting Sprzedażowy – w trakcie tego szkolenia przedstawione zostaną między innymi wykorzystanie najważniejszego elementu perswazji w Internecie, pomysły na skuteczny tekst sprzedażowy oraz struktura skutecznego tekstu

Drugiego dnia organizatorzy proponują

Google AdWords PRO – to szkolenie dla zaawansowanych, propozycja dla tych którzy już przeszli podstawowe szkolenie z Google AdWords i chcą poszerzyć swoją wiedzę

SEO + Content Marketing – szkolenie poprowadzą Cezary Lech redaktor SprawnyMarketing.pl, Marek Groński manager zespołu marketingu organicznego w MaxROY.com oraz Bartosz Berliński specjalista SEM.

Trzeciego dnia natomiast do wyboru są szkolenia:

Google Analytics – szkolenie również dla początkujących, ponieważ rozpocznie się wprowadzeniem do analityki w internecie oraz podstawami pracy z Google Analytics.

AdSense i Zarabianie na Stronach – jest to szkolenie z optymalizacji współczynnika kliknięć (CTR) na stronach z reklamami AdSense.

Istnieje również możliwość udziału w szkoleniach w Katowicach 20-22.10 oraz w Warszawie 17-21.11.

Dodatkowo dla tych, którzy przegapili wcześniejsze konferencji organizatorzy przygotowali Search Marketing Day na video czyli dostęp do wszystkich 4 konferencji, które odbyły się w latach 2011-2014.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak