Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

This. – nowy portal dla wybranych

W ostatnim czasie widoczny jest wysyp nowych portali społecznościowych. Pisaliśmy już o Shocase przeznaczonym dla marketingowców, wspominaliśmy też o Plague opartym na wirusowym rozprzestrzenianiu się treści. Jak na ich tle wypada, z założenia nieco bardziej elitarny portal o nazwie This. ? Sprawdźmy, co oferuje.

ThisTwórcy portalu chcą go odróżnić od innych tym, że ma być przeznaczony dla „elity”. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim aktualnie do portalu nie można dołączyć bez otrzymania wcześniejszego, specjalnego zaproszenia od osoby, która jest już użytkownikiem portalu. To ma zapewnić przepływ informacji tylko dla wybranych osób – aktualnie największą grupę aktywnych użytkowników stanowi elita dziennikarsko – biznesowa ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.  Warto jednak zaznaczyć, że w tej chwili This. jest dostępny w wersji testowej i nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądać wersja ostateczna.

Określona grupa użytkowników to nie jedyne ograniczenie. Kolejne dotyczy samej zawartości serwisu i możliwości, które oferuje – są one też dość kontrowersyjne. Aktywność na nim ogranicza się jedynie do kilku podstawowych działań – przede wszystkim możliwe jest zamieszczenia tylko jednego linku dziennie. Za taki link można jedynie „podziękować” używając przycisku „Thanks”, zatem wszelkie inne działania, w tym wysyłanie wiadomości, udostępnianie, czy komentowanie nie jest możliwe. To całkowita odmiana, patrząc na sposób funkcjonowania innych portali społecznościowych. Co ma na celu? Pomysłodawca – Andrew Golis – stawia na odrębność od dotychczasowych mediów społecznościowych i jak sam mówi, zależy mu na mniej hałaśliwym serwisie, który nie jest przesycony dużą ilością bezwartościowej treści zalewającej użytkowników z każdej strony. Wygląd serwisu też jest nad wyraz minimalistyczny. Czy This. przetrwa?

Strona portalu: https://this.cm/

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak