Weź udział w trzeciej edycji Auli Polskiej w Krakowie i dowiedz się więcej o skutecznej reklamie!

12 grudnia 2017 roku wszyscy zainteresowani marketingiem i prowadzeniem biznesu będą mogli po raz kolejny spotkać się na trzeciej Auli Polskiej w Krakowie. Druga edycja cieszyła się ogromną popularnością, dlatego grudniowe wydarzenie dotyczyć będzie tej samej tematyki – skutecznej reklamy.

Aula Polsk Kraków

Na czym polega Aula Polska?

Aula Polska to cykliczne, darmowe wydarzenia odbywające się od 2007 roku w największych miastach kraju, których celem jest nauka oraz wymiana wiedzy z dziedziny marketingu i prowadzenia biznesu. Uczestnicy mają okazję wysłuchać prelekcji cenionych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem oraz nawiązać kontakty z przedstawicielami swojej branży.

„W Krakowie nietrudno znaleźć jakąś konferencję. Znaleźć taką, która jest na wysokim poziomie i gwarantuje dużą dawkę wiedzy, to już dopiero coś. Aula Polska Kraków to jest pewniak. Krakowska edycja stanowi dobry start zarówno dla osób, które zaczynają przygodę w Internecie jak i tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i skorzystać z doświadczenia ekspertów”. – Anna Łowczowska

Prelegenci trzeciej Auli w Krakowie

Jak już wspomnieliśmy trzecie spotkanie z cyklu Aula Polska tak jak druga edycja również poświęcone będzie temu, jak skutecznie reklamować się w internecie i nie tylko. Tym razem kontynuować temat i dzielić się swoimi doświadczeniami będą:

  • SMS’s not dead – Andrzej Ogonowski (SMSAPI);
  • Reklamie dziękujemy. 5 powodów, dla których biznes potrzebuje influencer marketingu – Magdalena Urbaniak (BRAND24);
  • Język jako kluczowe narzędzie efektywnej reklamy – Michał Grzebyk (ContentHouse);
  • Prywatność i personalizacja, czyli o tym, jak prowadzić skuteczne kampanie reklamowe – Patrycja Czak (OPCOM).

Zapisz się na trzecie spotkanie Aula Polska w Krakowie!

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą reklamy, skorzystać z doświadczenia ekspertów i wysłuchać ich praktycznych porad – wypełnij formularz rejestracyjny i przyjdź 12 grudnia o godzinie 19:00 do Wyższej Szkoły Europejskiej, gdzie odbędą się prelekcje. Spotkanie jest całkowicie darmowe, ale nie zwlekaj z zapisem, bo liczba miejsc jest ograniczona!

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak