Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

World Usability Day we Wrocławiu już 16 listopada!

Polska edycja World Usability Day 2013, czyli prawdziwe święto użyteczności, odbędzie się 16 listopada we Wrocławiu. Dwunastu uznanych mentorów w branży usability/ux opowie o tym, jak projektować nowe rozwiązania i poprawiać stare, aby były jednocześnie satysfakcjonujące w użyciu, funkcjonalne i zawierały potrzebne elementy do efektywnego wykonywania zadań.

Wydarzenie polecamy bardzo osobom prowadzącym wszelkiego rodzaju biznes internetowy, ze względu na ogromny wpływ użyteczności strony/produktu/usługi na ilość zadowolonych klientów. Spotkanie z pewnością pozwoli na zaczerpnięcie inspiracji przy ulepszaniu własnego e-sklepu, witryny czy produktu/usługi. Zdecydowanie warto tam być! Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora World Usability Day 2013.

Filip Kaźmierczak
EACTIVE – Wiemy jak

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak