Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

YouTube znów eksperymentuje z nowymi funkcjami

YouTube niedawno przedstawiał swoje nowe funkcjonalności i okazuje się, że wcale na nich nie poprzestaje i już prezentuje kolejne unowocześnienia. Jakie będą tym razem?

Funkcja Radio

funckja_radioNiedawno pisaliśmy o funkcji tworzenia animowanych gifów, a także o nowym serwisie muzycznym, który wypływa prosto od YouTube’a. Tym razem też chodzi o muzyczną funkcję – a dokładniej o YouTube…. Radio. Pozwala ona na niekończące się odsłuchiwanie muzyki, wybranej pod kątem naszych wcześniejszych odtworzeń. Listą tą użytkownik może jednak sam zarządzać poprzez polubianie lub pomijanie wybranych utworów. Ostateczny kształt playlisty radiowej leży zatem w jego rękach. Okazuje się, że nowa funkcja jest ściśle związana z tzw. YouTube Mix, czyli listą utworów wygenerowaną na podstawie naszych wcześniejszych wyświetleń. YouTube Radio ma stanowić pewne rozszerzenie tej funkcji. Jest aktualnie usługą testową, która pojawiła się tylko u niektórych użytkowników. Czy spodoba się innym? Pewne już niebawem pojawią się pierwsze komentarze.

Choose your View

Aktualnie nie dostępna jeszcze nie wszystkich, ale już wzbudza zainteresowanie. Można sprawdzić ją jedynie na jednym nagraniu, ale niebawem zostanie udostępniona dla wszystkich. O czym mowa? O nowej funkcji, tzw. Choose your View która umożliwi obejrzenie danego filmiku (np. nagrania z koncertu) z kilku różnych kamer. W tej chwili użytkownicy mogą testować usługę i oglądać zarejestrowanyyoutube_badley koncert Madilyn Bailey z kilku różnych ujęć. Dzięki wspomnianej funkcji, każdy może poczuć się jak realizator i pobawić się dostępnymi ujęciami – w oknie filmu pojawiają się dodatkowe miniaturki, których kliknięcie umożliwi rozpoczęcie oglądania materiału z zupełnie innej perspektywy. Taki widok będzie dodatkowym unowocześnieniem w serwisie, które sprawi, że dany materiał będzie przypominał faktyczną transmisję telewizyjną. Oczywiście nie będzie on dostępny dla wszystkich filmików pojawiających się na YouTube – taką możliwość dadzą tylko nagrania zarejestrowane odpowiednim sprzętem i wieloma kamerami.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak