WYKONUJEMY DARMOWE AUDYTY SPRAWDŹ
 

Sukcesy, szkolenia i awanse – podsumowanie marcowych wydarzeń w EACTIVE

Bez kategorii

 

Zastanawiacie się, co przyniosły nam ostatnie tygodnie? Jak zwykle, same dobre wieści, tym razem ze świata CSR, szkoleń i sukcesów naszych pracowników! Zapraszamy do naszego małego podsumowania.

EACTIVE w Raporcie ,,Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki’’

Troska o lokalne środowisko jest dla nas bardzo istotna, co zostało również dostrzeżone przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Nasza akcja ,,Urodzinowe Pozycjonowanie Drzew’’ znalazła się wśród wyróżnionych w Raporcie Dobrych Praktyk z zakresu CSR. Ponadto, naszymi działaniami przyczyniliśmy się do realizacji aż trzech Celów Zrównoważonego Rozwoju:

 • Cel nr 11 – Zrównoważone miasta i społeczności,
 • Cel nr 13 – Działania w dziedzinie klimatu,
 • Cel nr 15 – Życie na lądzie.

raport-csr-sdg1

Naszą akcję, trwającą od września ubiegłego roku, oficjalnie zakończyliśmy Pierwszego Dnia Wiosny, sadząc dwie, piękne magnolie na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Oławie. Cieszymy się, że w nasze działania zaangażowało się tak wiele osób oraz instytucji i nie możemy się doczekać kolejnych inicjatyw naszych pracowników!

akcja-urodzinowe-pozycjonowanie-drzew-olawa

Szkolenie Sales Bootcamp

Wydarzenia organizowane przez Google to zawsze duża dawka wiedzy i merytorycznych porad. Tym razem nasz Doradca SEO/SEM Paweł Salamonik, miał przyjemność uczestniczyć w kolejnej części szkolenia ,,Sales Acceleration’’. Podczas wydarzenia swoją wiedzą zbudowaną na wieloletnim doświadczeniu dzieli się Bartosz Majewski – CEO firmy Casbeg, Piotr J. Sadło – Agency Development Manager w Google oraz Oskar Braszczyński – Head Strategist w Google. Tak doborowe towarzystwo to gwarancja świetnego szkolenia i praktycznych porad, co również potwierdził Paweł. :)

szkolenie-sales-acceleration

Awans Ani i Wojtka

Grono Liderów i Koordynatorów EACTIVE powiększa się! W marcu na stanowisko Koordynatora Działu Content Marketingu awansowała Ania Wojnowska, a Wojtek Bednarski został Liderem Działu Analityki Internetowej. Naszym świeżo upieczonym Koordynatorom i Liderom życzymy wielu sukcesów oraz dalszej motywacji do rozwoju i samodoskonalenia.

awans-ani-i-wojtka

04/04/2019
Aleksandra Stala

Ocena artykułu:
5/5, głosów: 4

Udostępnij:

Tagi:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to