Edytor AdWords

adwords edytor

Program został stworzony przez Google i udostępniony bezpłatnie.
Edytor AdWords służy do zarządzania kampaniami Google AdWords i najczęściej stosuje się go do obsługi dużych kont, na których wprowadzanie zmian tradycyjnym sposobem (logowanie się na stronie adwords.pl) zajmuje wiele czasu. Edytor Google AdWords jest jednym z podstawowych narzędzi pracy z reklamami w wyszukiwarce.

Edytor AdWords umożliwia m.in.:
– edycję zbiorczą danych zawartych w kampanii
– pracę nad kampanią w trybie offline
– sprawdzanie statystyk konta
– skorzystanie z funkcji znajdź i zamień
– kopiowanie elementów kampanii do innego miejsca na koncie

Firma Google stale rozwija aplikację by oszczędzić czas ekspertów na żmudną pracę przy kampaniach (np. edycja tekstu 1000 reklam). Dzięki Edytorowi AdWords, specjaliści mogą skupić się na efektywności reklamy w wyszukiwarce. Jest to kolejny z wielu przykładów pokazujących, że Google podchodzi bardzo poważnie do tematu i wspiera swoich użytkowników, jak tylko może w efektywnym wykorzystywaniu możliwości wyszukiwarki.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak