Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Czeker sprawdzi czy byłeś w TOP 10

czeker ikonaW 2013 roku postanowiliśmy zwrócić większą uwagę na to jakie strony pojawiają się w TOP 10 pod najpopularniejszymi frazami w naszej branży, takimi jak pozycjonowanie oraz pozycjonowanie stron. W związku z czym napisaliśmy skrypt „Czeker”, który monitoruje internet pod względem tych dwóch fraz, zbiera dane i stale je aktualizuje.

Z narzędzia przestaliśmy korzystać na jakiś czas. Niedawno przypomnieliśmy sobie o nim i postanowiliśmy, że udostępnimy je tak aby każdy mógł śledzić swoją pozycję w wyszukiwarce. Od 9 lipca 2013 roku do dziś w TOP 10 pod frazą pozycjonowaniepozycjonowanie stron przewinęło się wiele domen internetowych. Do dnia dzisiejszego pod pozycjonowanie było ich aż – 107, natomiast pod pozycjonowanie stron – 98. Frazy są monitorowane pod lokalizacją Polska.

Wskazówki jak korzystać z „Czekera”:

1. Po lewej stronie widać alfabetyczny spis domen, które pojawiły się w TOP 10 pod frazami pozycjonowanie lub pozycjonowanie stron od 9 lipca 2013 roku.

2. Po kliknięciu na adres url pojawi się wykres, który pokazuje obecność witryny w topowych wynikach.

3. Narzędzie umożliwia wybór interesującego nas zakresu dat.

4. „Czeker” pozwala na ustawienie jaki okres ma być widoczny na wykresie. Możliwości wyboru:

 • 1 miesiąc (1m)
 • 3 miesiące (3m)
 • 6 miesięcy (6m)
 • okres od 1 stycznia bieżącego roku do dnia obecnego (YTD)
 • 1 rok (1y)
 • cały ustawiony zakres dat (All)

Każdy może sprawdzić czy jego domena była oraz czy będzie w TOP 10.

 Jeżeli chcesz skorzystać z Checkera na frazę „pozycjonowanie” lub „pozycjonowanie stron” – skontaktuj się z nami.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

 1. Kamil pisze:

  Hej, super pomysł :) mam tylko jedno, chyba zasadnicze pytanie odnośnie tego narzędzia do monitorowania – czy jest skierowane tylko do Waszych klientów? ponieważ nigdzie nie widzę możliwości ‚kliknięcia’ w Wasz „czeker” ;) i pewnie przydało by się info na ten temat ;) pozdrówki

 2. Aleksandra Figiel EACTIVE pisze:

  Narzędzie monitoruje Top 10 pod frazy „pozycjonowanie” i „pozycjonowanie stron”. Aby zacząć korzystać z Czekera musisz kliknąć na frazę, która Cię interesuje. Pozdrawiam :)

 3. Całkiem ciekawy checker :)

 4. Przemek pisze:

  Interesujące narzędzie

 5. Łukasz pisze:

  ciekawe narzędzie

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak