Specjalista ds. Sprzedaży

W dziale handlowym: New Business & Growth firmy EACTIVE

Masz doświadczenie w sprzedaży, a negocjacje nie mają przed Tobą żadnych tajemnic? Nie ma lepszego miejsca dla Ciebie niż dział New Business & Growth w EACTIVE.

Miejsce pracy: dowolne! Siedzibę mamy we Wrocławiu, ale możesz pracować całkowicie zdalnie, skąd tylko chcesz!

Dołącz do nas i zacznij z nami tworzyć zespół, w którym #wiemyjak

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

  • pozyskiwanie klientów B2B,
  • spotkania z klientami,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych,
  • negocjacje z klientami,
  • zawieranie umów w imieniu firmy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata,
  • umiejętność budowania relacji z klientem,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • chęć uczenia się i doskonalenia własnych umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • wiedza z zakresu marketingu internetowego,
  • podstawowa wiedza z zakresu SEO/SEM.

Narzędzia, na których będziesz pracować:

  • CRM Pipedrive,
  • Senuto,
  • Planer kampanii Google Ads,
  • Planer kampanii Meta Ads,
  • Ahrefs.

    Wynagrodzenie:

    • 4200 – 10 000 zł FV netto B2B (wynagrodzenie w modelu podstawa + premia od sprzedaży)

    Proces rekrutacyjny

    Weryfikacja nadesłanych CV
    Kontakt działu HR z wybranymi kandydatami
    1. etap rozmowy kwalifikacyjnej w naszej siedzibie lub online
    2. etap rozmowy kwalifikacyjnej
    Wyniki rekrutacji
    Po każdym etapie rekrutacji możesz dostać informację o przejściu do kolejnego etapu. Po etapach rozmowy kwalifikacyjnej wysyłamy informację zwrotną o negatywnym lub pozytywnym wyniku rekrutacji.

    Praca w Eactive bo:

    #wiemyjak WAŻNE JEST WSPARCIE PRZY ROZPOCZĘCIU WSPÓŁPRACY, dlatego:

    • na początek wdrażamy Cię i nie rzucamy od razu na głęboką wodę,
    • przez pierwsze tygodnie pracy masz swojego opiekuna-buddy’ego, który pomaga Ci we wdrożeniu.

    #wiemyjak WAŻNY JEST CZAS, dlatego:

    • pracujemy zdalnie,
    • mamy elastyczne godziny pracy,
    • po 6 miesiącach pracy, w piątki pracujemy 2 godziny krócej.

    #wiemyjak WAŻNY JEST ROZWÓJ, dlatego:

    • stawiamy na praktyczne poszerzanie umiejętności, a nie na zdobywanie tylko certyfikatów,
    • organizujemy szkolenia wewnętrzne (uczymy się i rozwijamy poprzez szkolenia wewnętrzne i współpracę z managerami),
    • realizujemy indywidualnie dobrane projekty warsztatowe z profesjonalnymi coachami biznesowymi,
    • uczestniczymy w różnych konferencjach branżowych,
    • dzielimy się wiedzą i pomagamy sobie nawzajem,
    • oferujemy dużą samodzielność w działaniu, abyś mógł pracować, tak jak lubisz, ale nie zostawiamy Cię samego.

    #wiemyjak WAŻNA JEST KOMUNIKACJA, dlatego:

    • kładziemy nacisk na sprawną komunikację,
    • zależy nam na wzajemnym przekazywaniu sobie regularnego feedbacku,
    • oferujemy przestrzenie do swobodnego wyrażania swoich opinii (również anonimowo).

    Dołącz do naszego zespołu!

    Wypełnij poniższy formularz. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

      TAK
      Imię i Nazwisko
      Numer telefonu*
      Link do strony / portfolio
      Zamieść pliki*
      pliki do 5 MB w formatach: pdf, doc, docx, png, jpg
      Dodatkowe uwagi

      Administratorem Twoich danych osobowych jest EACTIVE #wiemyjak - Kliszczak sp. k. z siedzibą w Siechnicach, pod adresem ul. Jana Pawła II 12, 55-011 Siechnice, NIP 896-15-47-353, REGON 363683262.

      Twoja wiadomość nie została wysłana. Prosimy wysłać e-mail na adres kariera@eactive.pl

      Otrzymaliśmy Twoją aplikację!

      Dziękujemy!

      Co dalej?

      1. Otrzymasz od nas maila potwierdzającego aplikację.
      2. Nasz Zespół HR po rozpatrzeniu aplikacji skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
      3. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących rekrutacji, napisz na: kariera@eactive.pl