Web Developer

Web-developer-rekrutacja

Zespół Web Development poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: dowolnie – siedzibę mamy we Wrocławiu, ale możesz pracować zdalnie skąd tylko chcesz

Tworzenie stron to jedno z Twoich ulubionych zajęć, a „kodowanie” nie ma przed Tobą tajemnic?

Charakteryzuje Cię terminowość i zorientowanie na zadanie, ale potrafisz też współpracować z innymi?

Nie mamy wątpliwości, że szukamy właśnie Ciebie.

Twórz z nami zespół, w którym #wiemyjak!

Zadania, którymi będziesz się zajmować:

  • tworzenie stron internetowych w oparciu o darmowe CMSy na potrzeby firmy i Klientów;
  • debugowanie/modyfikowanie kodu HTML oraz PHP na stronach internetowych;
  • tworzenie szablonów stron docelowych i wsparcie webmasterskie dla tworzonych serwisów www;
  • kontakt z klientem w ramach prac prowadzonych na danym serwisie internetowym;
  • współpraca z działami Technical SEO, Ux&Web Analytics w celu poprawiania wyników i użyteczności stron Klientów;

Narzędzia, na których będziesz pracować:

  • DevTools w przeglądarce;
  • Google PageSpeed;
  • MySQL (bazy danych);
  • GIT;

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości PHP, HTML, CSS;
  • dobrej znajomości JavaScript i jQuery;
  • znajomości wyrażeń regularnych;
  • znajomości .htaccess, a w szczególności mod_rewrite;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • komunikatywności;

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień SEO;
  • znajomość narzędzi Google PageSpeed i Lighthouse;
  • znajomość języka Python;

Wynagrodzenie:

3000 – 5000 zł netto

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie;
  • elastyczne godziny pracy;
  • po pół roku pracę w piątki do godziny 14:00;
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (UoP/B2B);
  • brak dress code’u;
  • finansowanie kursów na platformie Udemy;
  • pracę w młodym i przyjaznym Zespole;

KŁADZIEMY NACISK NA ROZWÓJ

Dołącz do naszego grona
EKSPERTÓW #wiemyjak

x

na stanowisko:

(pliki do 5 MB w formatach: pdf, doc, docx, png, jpg)

Uwagi:

Filtr antyspamowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Świętej Katarzynie (55-010), pod adresem ul. Główna 26/2, NIP 896-15-47-353, REGON 363683262. czytaj więcej

* Pole wymagane

#wiemyjak

Trwa wysyłanie...

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji firmy EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to