Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

300 dni bez aktualizacji Pingwina

Dzisiaj mija 300 dni od ostatniej aktualizacji Pingwina, która miała miejsce 4 października 2013. To oznacza, że od wypuszczenia Pingwina 2.1 minęło prawie 10 miesięcy. Niektórzy zastanawiają się czy może Google szykuje Update tego lata? 300 dni oczekiwania to zdecydowanie dużo dłużej niż Google kazało czekać na poprzednie aktualizację Pingwina. Czy w związku z tym szykuje się większa zmiana?

Spójrzmy na krótką historię wcześniejszych aktualizacji:
1 miesiąc pomiędzy Pingwinem 1.1 a 1.0
4,5 miesiąca pomiędzy Pingwinem 1.2 a 1.1
7,5 miesiąca pomiędzy Pingwinem 2.0 a 1.2
4,5 miesiąca pomiędzy Pingwinem 2.0 a 2.1

Czy rzeczywiście Google wypuści Pingwina jeszcze tego lata? A może jednak będzie trzeba poczekać jeszcze dłużej. Google nie podaje żadnych oficjalny informacji na ten temat. Wszystkim fanom pingwinów pozostaje cierpliwie czekać, może nawet do zimy.

 

Komentarze

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak