x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Aktualizacja narzędzia Google – Zmiana adresu

John Mueller poinformował na swoim profilu Google + o aktualizacji narzędzia Zmiana adresu.

Narzędzie Zmiana adresu pomoże, tym którzy przenieśli witrynę do nowej domeny głównej. Aktualizacja narzędzia ma na celu poprowadzenie użytkownika przez proces, podwójną kontrolę, tego że strona została zweryfikowana, a przekierowania są właściwe.

Jak można przeczytać w Centrum Pomocy narzędzia mogą używać wyłącznie zweryfikowani właściciele witryn, dlatego jest ono bezpieczne.

Google krótko charakteryzuje funkcję: „Zmiana adresu informuje nas o nowych adresach URL istniejącej zawartości, umożliwiając nam aktualizację naszego indeksu o nową domenę Twoich stron. Zaktualizowany indeks zachowuje ważność przez 180 dni, w ciągu których Googlebot zindeksuje strony pod nowym adresem.

Dla zainteresowanych, krótka instrukcja od Google jak przygotować się do zmiany adresu:

Zmiana adresu GWT

 

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze