x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Aktualizacja wskazówek dla webmasterów

Pierre Far poinformował na blogu dla webmasterów, o tym, że Google dokonało aktualizacji technicznych wskazówek dla webmasterów.

Jak podaje Pierre Far, Google dokonało zmian w swoim poradniku dla webmasterów w związku z tym, że system indeksowania witryn został zmodernizowany i uwzględnia CSS i JavaScript. Postępowanie według nowych wskazówek ma pomóc Google w zindeksowaniu plików CSS i JavaScript, które znajdują się n a stronie.

W zaktualizowanym poradniku dla webmasterów pojawił się zapis:
Aby pomóc Google w pełni zrozumieć zawartość Twojej witryny, pozwól nam indeksować wszystkie jej zasoby, takie jak pliki CSS i JavaScript. System indeksowania Google renderuje strony internetowe za pomocą kodu HTML strony, jak również za pomocą jej zasobów, takich jak obrazy, pliki CSS i Javascript. Aby zobaczyć zasoby stron, których Googlebot nie może indeksować, i sprawdzić instrukcje debugowania w pliku robots.txt(…)

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze

Dodaj komentarz