x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Czy HTTPS ma magiczną moc?

Dwa miesiące temu 7 sierpnia Google ogłosiło, że zaczęło używać protokołu HTTPS jako sygnału wpływającego na ranking strony.

Pojawiło się wtedy wiele opinii odnośnie tego czy ten wpływ ma jakiekolwiek znaczenie dla SEO, czy warto przenosić strony?

Temat ostatnio po raz kolejny poruszył John Mueller, który podczas godzinnego hangoutu opowiedział jak to właściwie jest z tym sygnałem, który daje https.

John Mueller potwierdził to co wszyscy ciszej lub głośniej mówili:

Nie oczekuje widocznych zmian po przełączeniu się z http na https, tylko ze względu na samo przeniesienie. Ten rodzaj sygnału, który daje https jest bardzo subtelny (…)”

John dodał jeszcze, że w tym momencie strony, które używają protokołu https nie mają jakiejś magicznej przewagi. Jednak w przyszłości Google nie wyklucza, że ten czynnik stanie się silniejszy.

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze