x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Czy Mobile User Experience może wpływać na ranking strony?

Google może w nachodzących miesiącach sprawić, aby Mobile User Experience stało się czynnikiem wpływającym na ranking strony.

Według informacji jaką Google przesłało portalowi www.seroundtable.com pracuje nad tym, aby użytkownicy mieli dostęp do dobrej jakości stron mobilnych. Jak pokazują badania, które przeprowadziło Google aż 61% użytkowników nie chce powracać na stronę z której wersją mobilna miało problemy.

Oficjalna odpowiedź Google na pytanie dotyczące Mobile UX:

Mobile UX

Google chce dać użytkownikom urządzeń mobilnych możliwość łatwego trafiania na strony, które są dobrze wyświetlane przez ich urządzenia. Google może wywrzeć presje na webmasterach, aby zwrócili większą uwagę na mobilne strony właśnie poprzez wyższy ranking stron przyjaznych użytkownikom.

W tym momencie nie ma potwierdzenia czy rzeczywiście tak się stanie. Jednak nawet jeśli nie, to jak potwierdzają badania Google warto zadbać o Mobile User Experience.

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze