Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Dlaczego niektóre funkcje i narzędzia Google zostały zlikwidowane?

Projektant Wyszukiwarki Google wyjaśnił dlaczego niektóre funkcje i narzędzia zostały zlikwidowane.

Jon Wiley, główny projektant wyszukiwarki Google wyjaśnił dlaczego Google usuwa funkcje, które ludzie „kochają”. Niedawno Google ostatecznie wyłączyło filtr wyszukiwarki forum dyskusyjnego Google, które zostało w styczniu 2014 roku usunięte z narzędzi wyszukiwania wraz z innymi funkcjami.

Jon Wiley odpowiedział na pytanie: Dlaczego Google usuwa pewne cechy, które przypadły ludziom do gustu?

Według Wiley’a zawsze jest jakaś grupa ludzi przywiązanych do narzędzie, która zanotuje jego usunięcie. Jednak nie można zostawiać wszystkich funkcji. Usuwane funkcje najczęściej nie współpracują z nowymi technologiami i nie służą większości użytkowników. Nie ma nic za darmo, utrzymanie każdej funkcji oraz przetłumaczenie jej na wszystkie języki kosztuje. Jest wiele funkcji, wobec których podjęcie decyzji o utrzymaniu lub usunięciu jest naprawdę trudne. Czasami jednak praca nad nową funkcją nie przynosi oczekiwanych efektów i najlepszym wyjściem wydaje się być jej usunięcie.

 

Komentarze

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak