Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Google dominuje rynek reklam mobilnych

W 2013 roku wyszukiwarka Google zarobiła 8 miliardów dolarów na reklamach wyświetlanych w urządzeniach mobilnych!

Znaczenie rynku mobilnego rośnie nieustannie a takie przedsiębiorstwa jak Google czerpią z tego korzyści w postaci coraz większego przychodu.

Korzystając z internetu na telefonie, wyświetlają nam się płatne wyniki wyszukiwania, dzięki którym Google uzyskuje ogromny przychód. Google zdominowało inne wyszukiwarki internetowe, stając się najpopularniejszą z której korzystamy. Jak się okazuje Google w 92% obejmuje rynek urządzeń mobilnych.

Nikogo jednak nie powinno to dziwić! W końcu Google to teraz już nie tylko wyszukiwarka ale i youtube.com. W związku z tym, całościowe przychody Google w 2013 roku z reklam wyświetlanych na urządzeniach mobilnych to ponad 10 miliardów dolarów!

 

Komentarze

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak