x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Google Moja Firma – aktualizacja lokalizacji

Google poprawiło sposób pokazywania lokalizacji w Google Moja Firma.

Jade Wang z Google poinformował na forum pomocy, że Google uaktualniło funkcję pokazywania lokalizacji firmy. Jak podał Wang Google będzie korzystać nie tylko z informacji, która podaje firma, ale również z opinii klientów.

Ma to na celu sprawienie, aby lokalizacja była w miarę możliwości najbardziej aktualna. W przypadku gdy użytkownicy wyszukiwarki zauważą, że lokalizacja firmy jest nieprawidłowa mogą to zgłosić. Google może dokonać aktualizacji Twojej lokalizacji w każdej chwili, a Ty możesz otrzymać od Google prośbę o sprawdzenie nowej zaproponowanej lokalizacji.

Aktualizacja lokalizacji

Więcej informacji o aktualizacjach lokalizacji w Google Moja Firma można znaleźć w Centrum Pomocy GoogleAktualizowanie lokalizacji.

 

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze