Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Google News Publisher Center

Google opublikowało na blogu informację o nowym portalu Google News Publisher Center służącym do publikowania newsów.

Dla każda witryny, która zostanie zweryfikowana przez narzędzie dla webmasterów i jest dostępna w serwisie Google News powinna pojawić się możliwość zarządzania Google News Publisher Center. Natomiast strony, które nie przeszły weryfikacji mogą tego dokonać w dowolnym momencie.

Używając Publisher Center można automatycznie:
– zaktualizować zmiany i nowości na stronie (w tym nazwę strony)
– zaktualizować URL po zmianie struktury strony
– przypisać działom konkretne tematy ( np. Technologia, czy Polityka)

Aktualnie z narzędzia mogą skorzystać tylko osoby publikujące w Stanach Zjednoczonych. Google poinformowało, że w najbliższym czasie planuje wprowadzić nowy portal także w innych krajach oraz rozbudować go o nowe funkcje.

Celem Google jest stworzenie platformy, na której mogą współpracować osoby publikujące wiadomości, a także aby dostarczyć czytelnikom najlepsze informacje. Czy cele Google zostaną zrealizowane? Powinniśmy przekonać się już wkrótce.

 

Komentarze

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak