x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Google znów testuje ikonę smartfona

Google prawdopodobnie po raz kolejny testuje ikonę smartfona, która miałaby się pojawiać przy wynikach wyszukiwania.

Google już wcześniej testowało pokazywanie takiej ikony przy wynikach, jednak testy zostały przerwane. Jak podaje Search Engine Land prawdopodobnie teraz testy znów zostały wznowione.

Ikona smartfona miałaby pojawiać się przy wynikach tych stron, które są przyjazne w wersji mobilnej.

ikona smartfona

Google już wcześniej ogłaszało, że strony które mają przyjazne wersje mobilne będą promowane przez wyszukiwarkę i znajdą się wyżej w wynikach. Teraz takie strony mogą zyskać oznaczenie małą ikoną smartfona.

Rozwiązanie wydaje się ciekawe dla miłośników surfowania po sieci przy użyciu smartfonów, którzy mogliby łatwiej trafiać na strony dobrze wyświetlane przez ich urządzania.

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze