Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Komenda Google „site”: adres url

Dobrze znana wszystkim webmasterom komenda „site” nie jest najlepszym wskaźnikiem pomiaru wszystkich stron zaindeksowanych w Google.

Po wpisaniu komendy „site: adres url”, Google wyświetla podstrony domeny, którą sprawdzamy. Jednak przy zastosowaniu tej komendy otrzymamy jedynie przybliżoną liczbę wyników.

Komenda dobrze radzi sobie z małymi witrynami, które nie posiadają zbyt rozbudowanej struktury. Gdy natomiast sprawdzamy rozbudowany serwis z wieloma podstronami pokazane przez komendę Google wyniki mogą być nieprawdziwe i mylące. Informacje te potwierdzał również Matt Cutts.

Nie warto więc przy sprawdzaniu dużych witryn ufać bezgranicznie wynikom, które uzyskujemy po wpisaniu komendy site.

Alternatywą są Narzędzia Google dla webmasterów przy pomocy, których można uzyskać uzyskać dokładniejsze wyniki.

 

Komentarze

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak