Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Kto tęskni za Pandą i Pingwinem?

Ostatnio pojawiły się spekulacje jakoby między 8-9 sierpnia miała miejsce aktualizacja Pandy. Spekulacje miały być oparte na raportach webmasterów, którzy zauważyli istotne zmiany w ruchu na stronie w dniu poprzedzającym 8 sierpnia. Odchylenia w raportach miały wskazywać na zmiany algorytmu Panda. Jednak Google nie udzieliło żadnych oficjalnych informacji w tym temacie. Nie potwierdzając ani nie zaprzeczając, że Update miał miejsce.

Powrócił również temat zapominanego na 10 miesięcy Pingwina. Mimo, że wielu webmasterów niecierpliwie czeka na Update Pingwina Google się nie spieszy. Webmasterzy, którzy ostatnie 10 miesięcy spędzili na poprawieniu swoich stron nie są zadowoleni z przedłużających się wakacji Pingwina. John Muller Webmaster Google powiedział, że odświeżenie Pingwina wymaga dużo pracy, a Google przed wypuszczeniem nowego Pingwina chce odpowiednio przygotować i przetestować wszystkie zmiany.

Czy Google rzeczywiście cały czas pracuje nad nową Pandą i Pingwinem ?

Niestety na dzień dzisiejszy nie wiemy jak długo zwierzątka Google pozostaną na urlopie.

 

Komentarze

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak