x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Matt Cutts o powrocie do Google

Matt Cutts opowiedział w 274 odcinku programu This Week in Google o przedłużeniu swojego „odpoczynku” od pracy w Google.

Ostatnio pisaliśmy, że Matt poinformował na swoim blogu, iż w 2014 roku nie wróci do Google. W związku z tym, wiele osób zaczęło się zastanawiać czy Matt w ogóle do Google chce wrócić.

W środowym programie This Week in Google, został zapytany czy jeśli wróci do Google to będzie pełnił tą samą rolę co przed odejściem. Na co odpowiedział, że jeszcze nie wie jak wszystko się potoczy. Po czym dodał, że bardzo podoba mu się śledzenie wszystkiego co dzieje się wokół wyszukiwarki.

Dodatkowo Matt został bezpośrednio zapytany czy nie opuści Google? Na co Matt bez zastanowienia odpowiedział, że zawsze będzie połączony z Google.

 

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze

Dodaj komentarz