x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Mobile Usability Reports w GWT

Google dodało do narzędzi dla webmasterów nową funkcję, którą jest Raport Mobile Usability, czyli raport użyteczności strony mobilnej.

Google o nowej funkcji napisało wczoraj na swoim blogu dla webmasterów. Nowa funkcjonalność wynika z faktu, że rośnie liczba użytkowników korzystających z Internetu przy pomocy smartfonów.

Raport Mobile Usability ma pomóc w zidentyfikowaniu problemów, które pojawiają się w wersji mobilnej strony. Dodatkowo nowa funkcja pokazuje wykresy, na których można śledzić postępy.

Raport Mobile Usability

Raport ma pomóc webmasterom stworzyć mobilne strony przyjazne użytkownikom, czyli strony, które łatwo można przeglądać za pomocą smatfonów. Strony dopasowane do wymiarów ekranów urządzeń mobilnych.

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze

Dodaj komentarz