Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Mobilny Asystent Google Now poinformuje o opóźnionych i odwołanych lotach.

Google dodało dwie nowe funkcje do aplikacji mobilnej Google Now.

Google Now jest to aplikacja dostępna na urządzeniach mobilnych tzw. „inteligentny asystent”, która potrafi odpowiadać na pytania oraz przekazywać istotne dla użytkownika informacje.

Teraz Google Now zostało wzbogacone o dwie nowe funkcje. Asystent Google nie tylko poinformuje Cię o opóźnionym lub odwołanym locie ale także zaproponuje w razie potrzeby alternatywny lot. Jeśli natomiast lot nie został odwołany, a jedynie opóźniony Google Now zaproponuje możliwości spędzenia czasu oczekiwania na lot w pobliżu lokalizacji w której się znajdujesz.

Nowa funkcja wydaje się być bardzo ciekawa, szczególnie dla osób często podróżujących, którzy nie raz spędzili długie godziny czekając na lotnisku na następny lot.

 

Komentarze

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak