WYKONUJEMY DARMOWE AUDYTY SPRAWDŹ
 

POZNAJ najważniejsze zasady bezpieczeństwa w górach!

News

Jak bezpiecznie udać się w góry? Jak zareagować w sytuacji zagrożenia? Czym jest tzw. Dekalog Narciarza? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w naszej najnowszej infografice przedstawiającej najważniejsze zasady bezpieczeństwa w górach.

Wspólnie z Bieszczadzką Grupą GOPR postanowiliśmy poruszyć bardzo istotny temat dotyczący bezpieczeństwa, który powinien zainteresować wszystkich entuzjastów górskich wycieczek. Bezpieczeństwo w górach to bardzo ważny temat, szczególnie w zimie, gdy nieostrożność może szybko doprowadzić do wypadku. Zapoznaj się z naszą infografiką aby temu zapobiec:

bezpieczeństwo w górach - najważniejsze zasady

To nie pierwsza taka akcja – wcześniej stworzyliśmy infografikę mówiącą o pomocy osobie tonącej. Niejednokrotnie angażowaliśmy się również w inne akcje pomocowe, o których możecie przeczytać w zakładce „Pomagamy”. Tym razem postanowiliśmy poruszyć temat bezpieczeństwa w górach – co roku w mediach głośno jest o różnego rodzaju wypadkach i utrudnieniach, spowodowanych nieodpowiedzialnymi wyjściami w góry. W tej kwestii bardzo istotna jest edukacja, gdyż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia podczas zimowych wycieczek. Przyczyną nieszczęśliwych wypadków jest często lekkomyślność i nie dostosowanie się do ostrzeżeń, np. tych dotyczących pogody. Wiedza o odpowiednim przygotowaniu do wyjścia pozwoli nam uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Gdy jednak taka ma miejsce, należy pamiętać o zasadach udzielania pierwszej pomocy i odpowiednim postępowaniu w razie wypadku, co szczegółowo opisujemy w infografice.

Obecnie, w sezonie zimowym popularnością cieszą się różnorodne sporty zimowe – zapewne jednak nie wszyscy wiedzą o istnieniu tzw. Dekalogu Narciarza, który pokazuje, jak należy dbać o bezpieczeństwo na stoku. Zapoznanie z infografiką oraz zastosowanie zawartych w niej rad to krok do bezpiecznych, a co za tym idzie przyjemnych wycieczek!

03/01/2018
Jagoda Dynowska

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to