Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Nowa czy stara strona domowa Google?

Niektórzy użytkownicy przeglądarki Google narzekają, że zamiast na nowa stronę wyszukiwarki Google trafiają na starą. Można by zatem pomyśleć, że pojawił się błąd, którym Google powinno się zająć.

Google podziękowało, za zwrócenie uwagi na problem, jednocześnie uspokajając użytkowników, że nic złego się z ich wyszukiwarką nie dzieję. Wszystko działa tak jak powinno.

W kilku słowach wyjaśnienia Google poinformowało, że ciągle pracują nad lepszą wyszukiwarką , ale mają ograniczoną obsługę niektórych przestarzałych przeglądarek.

Dodatkowo Google zachęca wszystkich do wykonania darmowej aktualizacji wyszukiwarki. Nowsze wyszukiwarki mają zapewnić większe bezpieczeństwo, a także być przyjemniejsze dla użytkowników.

Kolejne zmiany nie powinny nikogo dziwić, jako że ostatnio pisaliśmy, że Google zmienia się każdego dnia.

 

Komentarze

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak