Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Nowa funkcja: Google ostrzeże przed przejazdami kolejowymi

Gigant z Mountain View nie przestaje udoskonalać swoich aplikacji. Tym razem Google postanowiło zareagować na niepokojące dane dotyczące wypadków na torach kolejowych. Pojawiła się w Google Maps nowa funkcja ostrzegająca kierowców.

Wypadki na torach kolejowych mimo wielu ostrzeżeń i mechanizmów zapobiegawczych wciąż zdarzają się zbyt często. Problem jest szczególnie duży w Stanach Zjednoczonych, gdzie liczba wypadków z udziałem pociągów w ostatnim roku wzrosła o 9%.

Swoją pomoc w walce z problemem zaoferowała firma Google. Znana wszystkim aplikacja Google Maps została wzbogacona o nową funkcję ostrzegawczą. Nowa funkcja sprawi, że aplikacja będzie ostrzegać kierowców zbliżających się do przejazdów kolejowych w sposób graficzny oraz głosowy.

Biorąc pod uwagę fakt, że wielu kierowców z nieograniczoną ufnością wpatruję się bardziej w nawigację niż obserwuje to co dzieje się na drodze, krótkie przypomnienie od Google może okazać się istotne.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak