Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Nowa wersja Edytora AdWords 12.3 jest dostępna

Czas na kolejną aktualizację Edytora AdWords – dostępna jest już wersja 12.3, co oznacza nowe funkcjonalności i możliwości. To najwyższy czas na aktualizację, gdyż poprzednia miała miejsce w październiku 2017 r.

Nowe aktualizacje wspomagają zarządzanie kontem

Aktualizacje Edytora to szereg nowych funkcjonalności i usprawnień, które pozwalają na oszczędność czasu i lepsze zarządzanie kampanią. Obecnie można już przykładowo ściągnąć i korzystać z raportu wyszukiwanych haseł, co oznacza możliwość sprawdzenia haseł wyszukiwanych przez użytkowników z podziałem na grupy reklam i kampanie. Raport to cenne narzędzie dla reklamodawcy – pozwala na sprawdzenie słów po których użytkownicy trafili na reklamę. Dzięki aktualizacji możliwe jest również dodawanie nowych słów oraz wykluczających.

Nowe aktualizacje w pigułce

Przedstawiamy pokrótce wszystkie nowe funkcje w Edytorze 12.3:

  • możliwość skorzystania z funkcji filtrów,
  • dokonywanie edycji w importowanych plikach CSV. Edytor pozwala na import plików CSV które przechowujesz na komputerze,
  • kierowanie na grupę docelową – pozwala na dotarcie do wybranych odbiorców,
  • dodawanie rozszerzeń na poziomie konta,
  • dostępność reklam elastycznych.

Więcej informacji i szczegółowy opis nowych opcji dostępny jest w tym miejscu.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak