WYKONUJEMY DARMOWE AUDYTY SPRAWDŹ
 

Nowy raport dotyczący konwersji w AdWords

News

W AdWords pojawiła się nowość – Google dodaje funkcjonalność dotyczącą konwersji, która pomaga w ustaleniu, kiedy dokładnie dana konwersja miała miejsce po kliknięciu w reklamę. #wiemyjak

nowa funkcjonalność adwords

Google pozwala reklamodawcom na większy wgląd w proces konwersji po kliknięciu przez użytkownika w reklamę. Klienci często potrzebują czasu, aby dokonać zakupów i zdarza się, że wracają na stronę po upływie pewnego czasu. Marketerzy natomiast zachodzą w głowę, czy konwersja faktycznie nastąpi i kiedy to się stanie. Google chętnie ułatwia życie reklamodawcom Google AdWords i ponownie wychodzi im naprzeciw z nowymi ustawieniami – nowy raport pokaże ile czasu upłynęło od kliknięcia w reklamę do dokonania konwersji.

Taka wiedza to również krok do zwiększenia skuteczności kampanii, gdyż reklamodawca otrzymuje cenną wiedzę dotyczącą zachowań klientów, którą może wykorzystać w przyszłości przy planowaniu dalszych działań reklamowych. Obserwacja konwersji dostarcza nowych wniosków, co jest bardzo ważne dla osób prowadzących kampanię.

25/10/2017
Jagoda Dynowska

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to