x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Odświeżone Mapy Google

Google cały czas stara się uatrakcyjnić swoje mapy w wersji mobilnej, aby były jeszcze bardziej przyjazne i pomocne dla użytkowników.

Ostatnio Google wprowadziło kilka kolejnych modyfikacji. Google postanowiło popracować na designem swoich Map. Teraz po otwarciu Google Map przy pomocy smartfonów użytkownicy mają zobaczyć jasne kolory i nowy delikatnie zmieniony projekt. Nowy design ma sprawić, że aplikacja Google Maps stanie się bardziej przejrzysta i łatwiejsza w obsłudze.

Jak informuje na swoim blogu Google, wszelkie zmiany mają na celu ułatwienie codziennego życia.

Ciekawa może okazać się kolejna zmiana. Użytkownicy z USA mogą już używać Google Maps app for restaurants, aby dokonać rezerwacji restauracji na ostatnią chwilę.

Google Maps app for restaurants

Google opisuje dokładnie wszystkie zmiany na swoim blogu.

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze

Dodaj komentarz